Silinebilen duvar kağıtları yıllardır var olan bir şeydir.Hatta ilk örnekler silindiğinde alaca bulaca oluyordu. Kemer Yapı’nın size sunduğu kalite ile  suya dayanıklı malzemelerle üretilen kağıtları yıkamak bile mümkün.     
     Bizim arşivimiz de desen ve renk seçeneğiniz sonsuz. Ayrıca, bordürlerle böleceğiniz duvarlarınızın alt ve üst bölümlerine farklı desenler uygulayarak, yaşadığınız mekanı keyfinize göre renklendirebilirsiniz.
duvarkagid10 duvarkagid15 duvarkagid17 duvarkagid14
 
      Duvar kağıtlarında granit, bambu gibi materyallerden üretilen doğal malzemeler de en çok tercih edilenler arasında. Bunlara kumaş kaplamaları da eklerseniz, duvarlarınız artık sadece görme değil dokunma duyunuza da hitap ediyor. Granit esaslılarda taş ve kum parçacık’larına, bambu esaslılarda kendine özgü dokuya, kumaşlarda da dokumaya hatta zaman zaman püsküllere dokunmak mümkün. Tercih ettiğiniz dekorasyon tarzına göre istediğinizi seçebilirsiniz.
duvarkagid16 duvarkagid8 duvarkagid9 duvarkagid19
 
      Duvar kağıtlarında en önemli nokta, işin ustasını bulmak. En kaliteli ürünü bile alsanız, eğer ustanız iyi değilse kötü sonuçlar almak mümkün.Kemer Yapı, tecrübeli usta ve çalışanları ile bu endişe yaratbilecek sonuçların önüne geçmektedir….
duvarkagid12 duvarkagid5 duvarkagid7 duvarkagid2